Спасибо большое за внимательность к клиенту и оперативность. Очки выбрала, очень понравились, оправа в реальности ещё красивее, чем на фото.
Удачных продаж!
Трохи промазала з розміром, як на мене замалі, але то вже я недогледіла, туга оправа, вцілому звичайні окуляри, хах навіть модні як я дізналась пізніше, але не широкі????